NAŠE TIPY

Zde naleznete naše tipy na satelitní vybavení.

Levný satelitní přijímač na české programy

Satelitní přijímač Topfield TF 6000 CR

Satelitní přijímač Topfield TF 6000 CR je základní přístroj pro příjem programů ze satelitu, včetně těch českých díky interní Cryptoworks čtečce (karty CS Link a starší karty Skylink pro Cryptoworks). Připojíte jej i k starším televizorům, protože má modulátor. Tento model od korejského výrobce má velmi dobrý poměr cena/výkon.

Topfield TF 6000 CR

HDTV satelitní přijímač s podporou nahrávání

Satelitní přijímač Topfield SBI-2050

Satelitní přijímač Topfield SBI-2050 je kvalitní sat. receiver od jednoho z lídrů na trhu. Má zabudovanou čtečku Irdeto (přijímač má certifikaci Skylink READY) a navíc dva CI sloty pro další dekodéry. Díky USB slotu je možný záznam na externí disk či flash pamět. Přehrává soubory JPEG, MP3 a DivX. K televizoru jej připojíte pomocí SCART nebo modernějšího HDMI kabelu. Navíc jej můžete mít za zvýhodněnou cenu spolu s kartou Skylink HD!

Topfield SBI-2050

Satelitní HDTV komplet na české programy

Satelitní komplet DiZiPiA (Skylink)

Satelitní komplet Dizipia s kartou Skylink Irdeto je vyvážený HDTV komplet s certifikovanou čtečkou Skylink Irdeto karet. K televizoru jej připojíte pomocí HDMI kabelu. Přes USB lze připojit externí HDD pro záznam pořadů. Komplet dále obsahuje železnou parabolu o vhodném průměru 80 cm a monoblok konvertor pro příjem programů ze dvou družic. Přiložena je samozřejmě satelitní karta Skylink pro příjem českých programů bez časového omezení.
Tento satelitní komplet s kartou Skylink doporučujeme všem, kteří mají LCD či LED televizi s konektorem HDMI a chtějí maximální kvalitu vysílání při zachování přiznivé pořizovací ceny.

Satelitní komplet Dizipia (Skylink)

Satelitní SD komplet na české programy - pro dva účastníky

Satelitní komplet TOP 2 PRO 2 (CSLink)

Satelitní komplet TOP 2 PRO 2 (CSLink) je komplet pro dva účastníky. Pokud řešíte připojení satelitu na dva televizory či do dvou bytových jednotek, je ideálním řešením. Výhodou je použití pouze jedné paraboly, přesto se mohou obě strany dívat nezávisle na jiný TV program. Komplet obsahuje dva přijímače a také dvě karty pro příjem českých programů na neomezeně dlouhou dobu. Oba přijímače jsou Topfield TF 6000 CR, tedy velmi kvalitní základ od leadra v oboru satelitních přijímačů. Disponují certifikovanou Cryptoworks čtečkou, dvěma SCARTy a také modulátorem, takže není problém je připojit i na starší televizory. Samozřejmostí je české menu a bezproblémová čeština v EPG.
K dispozici je tento komplet i se Skylink kartou místo karty CSLink.

Satelitní komplet TOP 2 PRO 2 (Gital)

DVB-T přijímač

DVB-T přijímač Technisat Digipal 2 TX

DVB-T přijímač Technisat Digipal 2 TX je špičkou mezi DVB-T přijímači. Satelit si na něm nepustíte, ale pokud hledáte vhodný set-top-box pro příjem pozemního vysílání, radíme: kupte si jej! Především doporučujeme kvůli spolehlivosti (mizivé procento reklamací), jednoduché obsluze (i dříve narození pochopí) a bezproblémové češtině. Tento německý přijímač se opravdu povedl.
Pokud Vám stříbrná varianta nevyhovuje, pořiďte si Digipal v černém kabátu, prodává se pod označením Technisat TeVeMaster T1.

Technisat Digipal 2 TX

Co dál?

Hledáte něco jiného? Že Vám žádný z těchto skvělých přijímačů nevyhovuje? Podívejte se do internetového obchodu NEJCENY.cz. a vyberte si z široké nabídky satelitní techniky.